Plastown

HAKKIMIZDA

PlasTown olarak, Polipropilen ve Polietilen malzemeden imal Plastik Hava Kanalları ve Ekipmanları, Plastik Mixer, Plastik Scrubber, Plastik Jet Pulse Filtre, Plastik Depolama Tankları, Plastik Üretim Tankları, Plastik Asit Banyoları ve endüstride ihtiyaç duyulan diğer özel ekipmanların tasarım, üretim, montaj ve bakım aşamalarında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz Yenilikçi yaklaşımımız, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve müşterilerimize sunduğumuz benzersiz hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı hedefliyoruz. Firmanın kuruluşundan bu yana geçen yıllar içinde, müşterilerimize kaliteli ürünlerimizle birlikte daima müşteri memnuniyetini sağlamak için üstün hizmet anlayışını benimsemiştir. Müşteri memnuniyeti, işimizin temelinde yer alır ve bu nedenle, müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak, işimizin önceliklerinden biridir. Her müşterimiz, özel ve farklı ihtiyaçlara sahip olduğu için, biz de onların ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sunuyoruz. Teknoloji, sürekli olarak ilerliyor ve biz de bu gelişmelere ayak uydurarak ürün ve hizmetlerimizi yenilikçi teknolojilerle donatıyoruz. İyi bir teknoloji altyapımız ve deneyimli personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmak için çalışıyoruz. Plastown olarak, müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerle, endüstriyel işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan lider bir firma olmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizle birlikte, başarılı projeler ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı hedefliyoruz. Bizimle çalışmanın ayrıcalığını keşfedin ve müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmetlerle sizin ihtiyaçlarınızı da karşılamaktan mutluluk duyacağız.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Plastown olarak hedefimiz; plastik sektöründe dünyanın en iyileri arasına girmek

Teknolojinin faydalarını kullanarak her an kendimizi bir adım daha öteye taşımaktayız.
Uluslararası Standartlar

Plastown olarak hedefimiz sadece Türkiye değil, tüm dünya ülkeleri olduğu için yaptığımız tüm işlerde uluslararası standartları sağlamaktayız.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Üretim Alanlarımızın tamamında müşteri odaklı düşünüyor ve işlem sürecinin her anında kaliteyi birinci önceliğimiz yapıyoruz.

Teknik Yeterlilik

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak çalışanlarımıza periyodik zamanlarda verdiğimiz eğitimlerle yeterlikik seviyemizi en yukarıya çıkarıyoruz.