HAKKIMIZDA

Hakkımızda
 

Polipropilen ve Polietilen malzemeden imal Plastik Hava Kanalları ve Ekipmanları, Plastik Mixer, Plastik Scrubber, Plastik Jet Pulse Filtre, Plastik Depolama Tankları, Plastik Üretim Tankları, Plastik Asit Banyoları ve endüstride ihtiyaç duyulan diğer özel ekipmanların tasarım, üretim, montaj ve bakım aşamalarında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
Sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen firmamız uygun fiyat anlayışı satış ve satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetinin yanında tüm çalışanları ile kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini değişmez hedef olarak benimsemiştir. 

 

 

Misyonumuz


- Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik hizmet  sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek,
- Hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima en iyiyi sağlamak,
- Sektörde her zaman yüksek bir ivmeyle hareket eden bir kuruluş olmak,
- Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak

 
 

Vizyonumuz
 

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.